Unify Tümleşik İletişim Çözümleri

Eskiden Siemens Enterprise Communications olarak da bilinen Unify, dünyanın en büyük iletişim yazılımları ve servisleri sunan şirketlerinden birisidir. Çözümlerimiz farklı networkler, cihazlar ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştirir ve iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi yaşamasını sağlar.

554px-OpenScapeDP_IP_55G

2013 yılında Unify Tümleşik İletişim çözümlerinin katma değerli ana dağıtıcısı olarak atanan DVA Telekomünikasyon A.Ş., uzun yıllara dayanan Telekom Sektörü tecrübesini portföyündeki katma değer sağlayan IPTV, network, otel görüntü ve bilgi sistemleri ve zayıf akım çözümleriyle destekleyerek bayilerine  rekabetçi çözümler sunabilmektedir.

Siemens’in mühendislik genlerini taşıyan Unify, Global 500 listesinde yer alan şirketlerin %75’ine ürün dayanıklılığı, yenilikçilik, açık standartlar ve güvenlik temelli tümleşik iletişim çözümleri sunar.

Unify, 1 Şubat 2016 itibariyle ATOS (http://atos.net/en-us/home/we-are/news/press-release/2016/pr-2016_01_20_01.html) bünyesine katılmıştır.

İletişimde Yeni Bir Devir Başlıyor: Circuit

Tümleşik iletişimin kullanımının yaygınlaşmasıyla WebRTC tabanlı Circuit, internet tarayıcısı üzerinden kolayca ses, video, masaüstü ekran paylaşımı yapmayı sağlayan, tüm iletişimi tek ekranda birleştiren bir uygulamadır.

Unify Circuit, küçük veya büyük tüm kurumların  ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesaj, sesli mesaj, faks, e-posta gibi ihtiyaç duyacağı tüm iletişim kanallarını tek ekranda toplamaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıkalayın circuit-value-brief-en

Kurumların hızlı ve verimli iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Circuit, bulut bilişim tabanlı yapısıyla, kullandığın kadar öde modeliyle hizmete sunulmaktadır.
Küresel olarak kullandığın kadar öde modeli ile dünyanın her yerindeki iş ortaklarına ulaşan Unify, Türkiye pazarında da 4 farklı seçenek ile DVA Telekomünikasyon tarafından pazara sunulmaktadır.