DVA Bilişim ve Yazılım A.Ş.

DVA Bilgi Teknolojileri, 2012’den bu yana müşterilerine Finansal Suçları tespit etme ve önleme imkanı sağlayan yapay zeka temelli çözümler sağlamaktadır. Dolandırıcılıkla (Fraud) ve Kara Parayla (AML)  mücadele alanında sağladığı lider çözümler, kayıpları gerçek zamanlı olarak durdururken finansal kuruluşların lokal ve uluslararası yasal süreçlere de uyumlu olmalarını sağlamaktadır.

Finansal suçlarla mücadele alanında lider NICE Actimize ve Featurespace çözümlerini başarıyla temsil eden DVA Bilgi Teknolojileri, Türkiye’nin en büyük bankalarıyla çalışmaktadır.

DVA Bilgi Teknolojileri, biyometrik kimlik doğrulama ve yüz tanıma teknolojilerinde de sektörde standartları belirleyen bir konumda bulunmaktadır.

Şirketimiz, 5 firmadan oluşan Merit Şirketler Grubu’nun bir üyesidir.

  • DVA Bilişim ve Yazılım A.Ş.
  • Merit İletişim A.S
  • 3-D Bilişim Teknolojileri A.S
  • Telconet A.S
  • Merlin Yazılım Ltd.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştıracak ve verimliliklerini arttıracak ürün ve hizmetleri, doğru yerde, doğru zamanda, doğru fiyata, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacak bir ekip ile sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Bilişim ve iletişim teknolojilerinde müşterilerimize yenilikçi ve iş performanslarını geliştirici ürün ve hizmetler sunmak, ürün, hizmet ve destek kalitesini sürekli kılarak müşterilerimiz nezdinde en güvenilir şirket olmaktır.

RAKAMLARLA MERİT GRUP

+0
istihdam ediyoruz
0
Türkiye’de ofisisimiz var
0 Mil. Euro
Brüt gelir
0
Ülkedeyiz