PROFESYONEL SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Yapılarınızda bulunan en önemli teknik altyapılarından birini ses, ışık ve görüntü sistemleri oluşturmaktadır, Dinlenebilir bir müzik ve seyir zevki yüksek görsellik için, proje ekibimiz gerekli alanlarınızın tasarım aşamasından başlayarak projenizi şekillendirir. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda projelerinizi teslim edene kadar danışmanlık tasarım tedarik uygulama ve eğitim aşamalarında çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Bir diğer kritik ses altyapısı ise Acil Anons Sistemleridir. Projelerinizde insan hayatını ilgilendiren kritik sistemlerden biridir. Profesyonel ekibimiz, proje aşamasından başlayarak sistem gereksinimlerinizi tasarım, tedarik uygulama ve eğitim aşamalarına kadar size profesyonel olarak çözüm ortaklığı sunmaktadır.

PROJELENDİRME

Autocad formatındaki mimari projeleriniz üzerinde ses, ışık ve görüntü projelerinin oluşturulması ve bu çizimler baz alınarak Elektro akustik programlarıyla alanlarınızın simule edilerek gerekli bilgilendirici raporların hazırlanması.

PROFESYONEL SESLENDİRME SİSTEMLERİ

Alanında başarısı kanıtlanmış ürün yelpazesiyle ihtiyaçlarınıza en uygun profesyonel çözümler hazırlanması.

PROFESYONEL AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Amacına uygun atmosferi oluşturmak üzere tasarlanmış istenilen aydınlığa ve kompozisyonlara uygun aydınlatma uygulamaları hazırlanması.

PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Gerek iç mekan gerekse dış mekan alanlarınızda XGA çözünürlükten 4K görüntü teknolojisine kadar çözümler sunulabilmekte.

IP-ANALOG GENEL MÜZİK YAYIN VE ACİL ANONS SİSTEMLERİ

Gerekli tüm sertifikalara sahip günümüzün yeniliklerine, gereklilerine ve ülkemizin yönetmeliklerine uygun sistemler.

KONFERANS VE SİMULTANE TERCÜME SİSTEMLERİ

Uluslararası standartlara uygun yüksek kapasiteli kullanıcı ve lisan desteğine sahip sistemler.

OTOMASYON SİSTEMLERİ

İstenilen senaryoları hayata geçirebilecek, işinizi kolaylaştırıcak, esnek, son teknoloji sistemler ile projelendirme yapmaktayız.

SİNEMA SİSTEMLERİ

Bu özel alana uygun 2d-3d Digital sistemler sunmaktayız.

SCOREBOARD SİSTEMLERİ

Her tür spor alanına uygun iç veya dış mekan sertifikalı sistemler sunuyoruz.