Unify Tümleşik İletişim Çözümleri

Eskiden Siemens Enterprise Communications olarak da bilinen Unify, dünyanın en büyük iletişim yazılımları ve servisleri sunan şirketlerinden birisidir. Çözümlerimiz farklı networkler, cihazlar ve uygulamaları kullanımı kolay tek bir çatı altında birleştirir ve iş birimlerinin zengin ve anlamlı bir iletişim deneyimi yaşamasını sağlar.

2013 yılında Unify Tümleşik İletişim çözümlerinin katma değerli ana dağıtıcısı olarak atanan DVA Telekomünikasyon A.Ş., uzun yıllara dayanan Telekom Sektörü tecrübesini portföyündeki katma değer sağlayan IPTV, network, otel görüntü ve bilgi sistemleri ve zayıf akım çözümleriyle destekleyerek bayilerine  rekabetçi çözümler sunabilmektedir.

Siemens’in mühendislik genlerini taşıyan Unify, Global 500 listesinde yer alan şirketlerin %75’ine ürün dayanıklılığı, yenilikçilik, açık standartlar ve güvenlik temelli tümleşik iletişim çözümleri sunar.

Unify, 1 Şubat 2016 itibariyle ATOS (http://atos.net/en-us/home/we-are/news/press-release/2016/pr-2016_01_20_01.html) bünyesine katılmıştır.

Unify ürün portföyüne ve çözümlerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Unify’ın küçük ve orta ölçekli kapasiteleri ile beraber, yüksek kullanıcı kapsiteli ürünlerinde de Unified Communications özellikerini kullanbilirsiniz.

Unify Unified Communications Özellikleri

Unify SMB Solution OpenScape Business Models

OpenScape Business X1 OpenScape Business X3 OpenScape Business X5 OpenScape Business X8 OpenScape Business S
Rack Systems
Wall systems
Server systems
Yetkili Servisler için tıklayın