Siemens Enterprise Communications, Türkiye’deki Kanal Yapısını Güçlendiriyor

Siemens Enterprise Communications, Türkiye’deki mevcut  pazarlama kanal ağının genişlemesine ve güçlenmesine yönelik olarak başlattığı adımları sağlamlaştırmaya devam ediyor. Türkiye ofisini açarak müşterilerine ve çözüm ortaklarına daha yakın olmak isteyen Siemens Enterprise Communications mevcut kanal ağı yapısına DVA (www.dva.com.tr) Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojilerini de ekleyerek yeni bir işbirlikteliğine daha imza attı.

EMEA APAC Bölge Başkanı Wolfram Fischer ve Türkiye Genel Müdürü Ahmet Gül’ün  geçen sene açıkladıkları strateji çerçevesinde Siemens Enterprise Communications, Türkiye’nin ekonomik büyümesi ve artan piyasa ihtiyaçlarına daha yakından yanıt verebilmek için mevcut yatırımlarını arttırarak devam ediyor.

Bu stratejinin bir parçası olarak DVA Telekom ve Bilgi Teknolojileri’nin (www.dva.com.tr) yeni dağıtım kanalı olarak yapılanmaya başlamasının sektöre bir heyacan ve dinamizm getirmesi bekleniyor.

Sistem entegratörü olarak özellikle otel ve hastane sektöründe katma değerli çözümler sağlayan DVA, Siemens Enterprise Communications´ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini Distribütör olarak yeni bayi ve kanallara tanıtmak için gerekli hazırlıkları Mayıs ayı içinde tamamlamış olacak.

DVA kurucu ortaklarının bu alandaki 15 yıllık tecrübesi ve bağlantıları DVA’nın Siemens Enterprise Communications´ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini çok daha geniş bir alana, katma değerli hizmet ve yazılımlarla beraber ulaştırmasını sağlayacağını söyleyen Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Gözütok;

“Siemens Enterprise Communications´ın ufak ve orta ölçekli iletişim çözümlerini de portföyümüze katarak haberleşme sektöründe geniş bir marka yelpazemiz ve fark katacak bir çözüm portföyümüz olacak. İş ortaklarımızın desteği, referanslarımızın güveniyle çok kısa zamanda pazar payımızı büyültmeyi hedefliyoruz. Kanal yapımızı güçlendirerek ve destekleyerek, bilgi birikimimizi ve finansman gücümüzü kullanarak koyduğumuz hedeflere çok kısa zamanda ulaşağımıza inanıyorum.” dedi.