DVA Telekomünikasyon  A.Ş.

DVA Telekomünikasyon Teknolojileri A.Ş. kurulduğu 2010 yılından bu yana kurumsal müşterilerine anahtar teslimi çözümler üreten bir sistem entegratörüdür. DVA Telekom, başta oteller olmak üzere çeşitli hastane, havalimanı,eğitim kurumu projelerinde kablolu, kablosuz network, IPTV ve zayıf akım çözümleri sunmuştur.
DVA Bilgi Teknolojileri 2012 yılından bu yana analitik çözümler, 2015 yılından bu yana da biyometrik çözümler üzerine çalışmaktadır. AML (Kara Parayla Mücadele), Fraud Monitoring (Dolandırıcılıkla Mücadele) projelerinde danışmanlık, dizayn, kurulum, fine tuning ve destek hizmetleri sağlamaktadır.
Faaliyetleri sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp, CIS ülkeleri, Kıbrıs, Azerbeycan ve Afrika’da da başarılı projelere imza atmıştır. Istanbul merkez olmak üzere Ankara ve Bakü’de ofisleri bulunmaktadır.
DVA Telekom Unify Tümleşik İletişim Çözümlerinin (Eski adıyla Siemens Enterprise Communication) katma değerli Ürün Dağıtıcısıdır. Tüm Türkiye’de 20’nin üzerinde iş ortağıyla bu alanda da faaliyet göstermektedir.
Şirketimiz, 5 firmadan oluşan Merit Şirketler Grubu’nun bir üyesidir.

  • DVA Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.
  • Merit İletişim A.S
  • 3-D Bilişim Teknolojileri A.S
  • Telconet A.S
  • Merlin Yazılım Ltd.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştıracak ve verimliliklerini arttıracak ürün ve hizmetleri, doğru yerde, doğru zamanda, doğru fiyata, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacak bir ekip ile sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Bilişim ve iletişim teknolojilerinde müşterilerimize yenilikçi ve iş performanslarını geliştirici ürün ve hizmetler sunmak, ürün, hizmet ve destek kalitesini sürekli kılarak müşterilerimiz nezdinde en güvenilir şirket olmaktır.

RAKAMLARLA MERİT GRUP

+0
istihdam ediyoruz
0
Türkiye’de ofisisimiz var
0 Mil. Euro
Brüt gelir
0
Ülkedeyiz