DVA Telekom, Aruba HPE SILVER

PARTNER sertifikalı iş ortağıdır.

HPE Aruba, herzaman güvenebileceğiniz, Türkiye’deki en büyük Pazar payına sahip WLAN sistemlerini üretmektedir. Tüm kurumsal uygulamalarda, kullanıcılarına esneklik ve yüksek performans sunar. Aruba WiFi ürünleri, içerdği yapay zeka algoritması (AI), konum bazlı servisler ve kessintisiz geçiş teknolojileri ile optimum fiyat/kalite performansı sunmaktadır. Ürün portföyünün çeşitliliği sayesinde her büyüklükte ve tipte teknoloji taleplerini karşılama yeteneğine sahiptir.

HPE Aruba aynı zamanda küçük, orta ve büyük işletmeler ve yüksek yoğunluklu teknoloji ihtiyaçları için kablolu network (ethernet switching) ürünnleri sunmaktadır. Günümüzde artık kurumlar her alanda bulut teknolojileri kullanmkata ve bantgenişliği yüksek uygulamalrar çalıştırmaktadır. Tüm bu teeknoloji ve uygulamaların güvenilir, güçlü, esnek ve genişleyebilir bir altyapı üzerinde çalışması iş süreklilği açısında ciddi bir öneme sahiptir. Aruba network ürünleri şte tüm bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır, Arubanın aggregation ve access ürünleri kenardan omurgaya tüm bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılamaktadır.

Aruba kablolu ve kablosuz network ürünlerinin yanısıra software-defined WAN ürünlerini de sunmaktadır (SD-WAN). SD-WAN routing çözümü kurulumu ve yönetimi kolay, maliyet avantajı sunan ve kurumların ihtiyaç duyabileceği tüm teknik özelliklere sahiptir. SD-WAN çözümü, dağınık yapıya sahip, bulut tabanlı uygulamalara geçşl yapan, daha esnek bir WAN altyapısına ihtiyaç duyan kurumlar için çok ideal bir çözümdür.

Aruba ClearPass ve IntroSpect çözümü 360 derece aktif siber koruma sağlayan bir üründür, kurumsaş networklere holistik bir kapsama sağlar ve network eişimi ve izlemesi güvenlik hizmetlerini sağlar. machine learning tabanlı analiz ve Automated policies sayesinde bilgi güvenliği tehditlerini belirler. Bu sayede tehditlerin analizi ve değenlendirmesi süreçlerini hızlandırır.

HPE Aruba sunduğu tüm ürün ve çözümler için kapsamlı bir yönetim yazılımı sunmaktadır. Aruba’nın bu çözümü WLAN, LAN ve SD-WAN üzerindeki tüm kullanıcı, cihaz ve koşan uygulamarın izlenmesini ve yönetimini sağlar. Yönetim modülü hem lokal networkünüzde hemde bulut tabanlı olarak çalaşarak ekibinize ciddi zaan kazandırır ve izleme/yönetim süreçlerinizi hızlandırır.

Aruba Network Analytics and Assurance çözümü, networkünüz üzerindeki problemleri, problemler oluşmadan, tüm operasyonunun negatif etkilemeden ve kesintiye uğramadan önce belirlemenizi ve çözmenizi sağlar. Bu çözüm merkez ve/veya uzak ofislerinizdeki sistemleriniz, lokal veya bulut tabanlı çalışan uygulamalarda dahil olmak üzer tüm sistemlerinizin performans ve erişilebilirlik durumlarını sürekli gözlemler ve analiz eder. AI tabanlı bu çözüm network ve uygulama performansınız için mükemmler bir seçimdir.

ARUBA NETWORK / WLAN DOKÜMANLAR (PDF)

Aruba Mobility Solutions